Karkonosze lepsze od Prochowiczanki (FOTO)

W meczu kończącym rozgrywki IV ligowe w tym roku Karkonosze Jelenia Góra pokonały Prochowiczankę Prochowice 4-0 (1-0).
Zespół z Jeleniej Góry czeka jeszcze jedno zaległe spotkanie z Apisem Jędrzychowice, natomiast Prochowiczanka kończy rundę jesienną z dorobkiem 13 punktów. Pierwsze minuty jak i większość spotkania to przewaga miejscowych, goście próbowali zagrozić kilkoma kontrami oraz stałymi fragmentami gry. Najlepszą okazję miał Zieliński, który uderzył z okolicy 30 metra, jednak bramkarz z trudem obronił oraz strzał Antosiewicza z rzutu wolnego, który bramkarz przeniósł na rzut rożny. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 33 minucie za sprawą Gizińskiego, który zdecydował się na strzał z 15 metra, uderzył przy samym słupku tak, że Kazidróg niewiele mógł tu zrobić. Przyzwyczailiśmy się, że po przerwie nasz zespół wygląda dużo lepiej i szybko zdobywa bramki jak to było m.in. w Wąsoszu czy Chocianowie. Tym razem tak niestety nie było. Już w 49 minucie po wrzutce z prawej strony Lekszycki pięknym strzałem z pierwszej piłki z powietrza zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny. Prochowiczanka próbowała złapać kontakt, próbowali m.in. Wojciechowski, Antosiewicz, Rosa, Kochan i Małek jednak bramki nie udało się zdobyć. W 74 minucie mieliśmy rzut wolny, który wykonywał Antosiewicz, gospodarze przejęli piłkę z której zrobili niesamowitą kontrę zakończoną bramką Zatylnego. W końcówce spotkania czwartego gola dla Karkonoszy zdobył Staniszewski i Prochowiczanka przegrała w Jeleniej Górze 0-4. Podczas tego meczu korzystaliśmy ze strony RegioWyniki.pl do przeprowadzenia relacji live. Jesteśmy pod wrażeniem, że tylu kibiców interesuje się naszym klubem, momentami oglądalność relacji z Jeleniej Góry przekraczała 200 osób w jednym momencie! Na wiosnę na pewno dalej będziemy korzystać z tej strony!