Karkonosze lepsze od Prochowiczanki (FOTO)

W meczu kończącym rozgrywki IV ligowe w tym roku Karkonosze Jelenia Góra pokonały Prochowiczankę Prochowice 4-0 (1-0).
Zespół z Jeleniej Góry czeka jeszcze jedno zaległe spotkanie z Apisem Jędrzychowice, natomiast Prochowiczanka kończy rundę jesienną z dorobkiem 13 punktów. Pierwsze minuty jak i większość spotkania to przewaga miejscowych, goście próbowali zagrozić kilkoma kontrami oraz stałymi fragmentami gry. Najlepszą okazję miał Zieliński, który uderzył z okolicy 30 metra, jednak bramkarz z trudem obronił oraz strzał Antosiewicza z rzutu wolnego, który bramkarz przeniósł na rzut rożny. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 33 minucie za sprawą Gizińskiego, który zdecydował się na strzał z 15 metra, uderzył przy samym słupku tak, że Kazidróg niewiele mógł tu zrobić. Przyzwyczailiśmy się, że po przerwie nasz zespół wygląda dużo lepiej i szybko zdobywa bramki jak to było m.in. w Wąsoszu czy Chocianowie. Tym razem tak niestety nie było. Już w 49 minucie po wrzutce z prawej strony Lekszycki pięknym strzałem z pierwszej piłki z powietrza zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny. Prochowiczanka próbowała złapać kontakt, próbowali m.in. Wojciechowski, Antosiewicz, Rosa, Kochan i Małek jednak bramki nie udało się zdobyć. W 74 minucie mieliśmy rzut wolny, który wykonywał Antosiewicz, gospodarze przejęli piłkę z której zrobili niesamowitą kontrę zakończoną bramką Zatylnego. W końcówce spotkania czwartego gola dla Karkonoszy zdobył Staniszewski i Prochowiczanka przegrała w Jeleniej Górze 0-4. Podczas tego meczu korzystaliśmy ze strony RegioWyniki.pl do przeprowadzenia relacji live. Jesteśmy pod wrażeniem, że tylu kibiców interesuje się naszym klubem, momentami oglądalność relacji z Jeleniej Góry przekraczała 200 osób w jednym momencie! Na wiosnę na pewno dalej będziemy korzystać z tej strony!

Bramki:
0-1 Giziński 33 min
0-2 Lekszycki 49 min
0-3 Zatylny 74 min
0-4 Staniszewski 87 min

Żółte kartki: Skydan, Zatylny oraz Antosiewicz, Ziembicki.
Sędziowali: Patryk Ogrodnik jako główny oraz Marcin Adamczyk i Kamil Struski.
Widzów: 100.

KSK: Marceniuk – Wawrzyniak, Garbar, Skydan, Denis (82′ Proietti), Walczak (72′ Gargas), Giziński (85′ Podgórski), Lekszycki (71′ Staniszewski), Buzała (62′ Zatylny), Poszelężny, Firlej.

PROCHOWICZANKA: Kazidróg – Kula, Popowczak, Rosa, Wojciechowski, Matulak (87′ Matusiak), Antosiewicz, Zieliński (46′ Kula), Kochan (82′ Kędzior), Ziembicki (76′ Małek), Szumański.

Zdjęcia z meczu: https://jg24.pl/?mod=gallery&gid=9903

Relacja z meczu: https://regiowyniki.pl/mecz/19814/Pilka_Nozna/Dolnoslaskie/4_Liga/?fbclid=IwAR17asPX4jXE4Ekr_HipxTFM9i_-hcpYfmgKvMeb4LPIcP_JdKlCIg-wBnM

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 3 =