KIERUNEK – MIRSK!

W najbliższą sobotę 4 maja czeka nas jeden z najdalszych wyjazdów w całym sezonie. Udamy się do Mirska, oddalonego o 100 km od Prochowic na mecz z tamtejszym Włókniarzem. Nasz najbliższy przeciwnik mimo zajmowanego 14 miejsca w tabeli pokazał już, że może urwać punkty innym zespołom.

Na 14 zdobytych punktów przyczyniły się 4 zwycięstwa (1-0 i 3-1 ze Spartą Grębocice, 7-0 z Victorią Ruszów, 1-0 w Bolesławcu z BKS-em), 2 remisy (1-1 z Karkonoszami, 0-0 ze Spartą Rudna) oraz 16 porażek (w tym aż 7 porażek różnicą jednej bramki). W ostatniej kolejce Włókniarz Mirsk przegrał na wyjeździe z Victorią Ruszów 1-4. Mamy nadzieję na podtrzymanie dobrej passy Prochowiczanki (na wiosnę 13 punktów 4 zwycięstwa i remis w 7 rozegranych spotkaniach). Liczymy na dobre spotkanie naszej drużyny i zdobycie ważnych 3 punktów!
 
A dla kibiców przeprowadzimy TRANSMISJE MECZU na naszym Facebooku! (o ile zasięg internetu w Mirsku na to pozwoli). Nie będzie to może najlepsza jakość, ale postaramy się żeby było jak najlepiej!
 
25 kolejka IV ligi dolnośląskiej w grupie zachodniej
Włókniarz Mirsk – Prochowiczanka Prochowice
Sobota 4 maja 2019r.
godzina 17.00
Stadion w Mirsku ul.Mickiewicza 27
 
Zapraszamy na mecz lub na naszego Facebooka w sobotę od godziny 17.00!!!!


Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 8 =