Prochowiczanka wygrywa w Mirsku!

9 zwycięstwo w sezonie osiągnęli piłkarze Prochowiczanki Prochowice! Na trudnym terenie i w trudnych warunkach atmosferycznych (praktycznie całe spotkanie padał śnieg z deszczem) w Mirsku w ramach 25 kolejki IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej nasi piłkarze pokonali miejscowego Włókniarza 2-0 (1-0)! Bramki zdobyli kapitan Piotr Kula w 44 minucie i Tomasz Wojciechowski w 68 minucie spotkania. Szansę na podwyższenie wyniku mieli również Cichocki, Wojciechowski oraz Małek, który trafił w spojenie bramki gospodarzy. Włókniarz w całym meczu miał dwie okazje do zdobycia bramki, w pierwszej połowie, jednak na posterunku był „Zico”, który zachował kolejne czyste konto w barwach Prochowiczanki! To zwycięstwo znacznie przybliżyło nas do utrzymania się w gronie IV-ligowców, przesunęliśmy się również o jedno miejsce w tabeli z 11 na 10 miejsce wyprzedzając Orkan Szczedrzykowice. Za tydzień w sobotę 11 maja na własnym stadionie podejmiemy Orlę Wąsosz! Zapraszamy!

Prochowiczanka: Szymczak (90′ Kazidróg) – Antosiewicz, P.Kula, Popowczak, Ziembicki, Matkowski (59′ Małek), Rosa (72′ Kędzior), Pioś, Matulak (82′ Mądro), Wojciechowski (89′ Matusiak), Cichocki

Włókniarz: Witczak – Fościak, Górny (76′ Bulcewicz), Piejko (62′ Król), Niemienionek, D.Morzecki (85′ Tomczak), Makowski, Kowalski, Jędrzejczak, Dasiak (87′ Sz.Morzecki), Dębek (78′ Szkudlarek)

Żółte kartki: Szkudlarek, Jędrzejczak (Włókniarz)

Widzów: ok 100